Interiéry Hříbku
Soukromí a pohodlí...

Chalupa Hříbek má 6 samostatných ,dobře vybavených apartmánů tak, aby obyvatelé jednotlivých pokojů po setkáních s přáteli ve společenské místnosti mohli užívat nerušeného soukromí ve svých místnostech. Každý apartmán je vybaven koupelnou s WC, kuchyňským koutem s ledničkou,MW troubou a varnou konvicí, jídelním stolem a židlemi, TV. 

K interiéru patří také velká společná dobře vybavená kuchyň (myčka nádobí, trouba, sporák plynový i elektrický, lednice, MW, v. konvice) spojená se společenskou místností.

Ve společenské místnosti, kromě krbu a dostatku míst k sezení i tanci :-), najdete stolní fotbálek, elektronické šipky, velkoplošnou TV se zesilovačem s kabelem HDMI i AV pro připojení Vašich notebooků a smartphonů.  Celá chalupa je pokryta signálem WIFI.

Společenská místnost je také propojena s velkou koupelnou, kde se nachází infrasauna a vířivka  s perličkovou  a hydro masáží . Je tam také WC a pračka pro hosty.

Finská sauna se nachází pod terasou a je propojená s krytým bazénem. Ten v zimě není vyhřívaný, a proto je v něm ideální teplota :-) pro ochlazení po sauně.... 


Společenská místnost a společná kuchyň

Posezení u krbu v sedací soupravě i u stylových stolů

                               Video zde : https://www.youtube.com/watch?v=putD-Yvu1No</p>

Apartmán v přízemí

Nachází se v původní, roubené části chalupy. Skládá se ze dvou místností - kuchyň s jídelním stolem a rozkládacím gaučem, a ložnice s 5ti lůžky

Pokoj č. 5

4 lůžka

                           VIDEO ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=m7TWtZdkmVI

Pokoj č.7

6 lůžek - největší apartmán

                                VIDEO zde : https://www.youtube.com/watch?v=dT8jKq0INcY

Vířivka a infrasauna

Malé wellnes na Hříbku...

                 VIDEO ZDE : https://www.youtube.com/watch?v=JlvGGCBEyyg&feature=youtu.be